Jdi na obsah Jdi na menu
 


satanismus můžeme rozdělit na dvě části.První je satanismus,který dnes již zanikl.Je to satanismus,dbající starých tradic,kultur,zvyků.Dle starého satanismu byl Satan anděl,který se oddělil od boha,protože se mu nelíbilo jak je krutý.Lidé se k němu pak modlili,symbolizoval sílu,svobodu a intelektuální povznesení.Starý satanismus vznikal tajně převážně v 13 až 14 století.Katolická církev však neunesla tuto myšlenku ani to,že by nějaká církev mohla být silnější a prohlásila satanismus za zlo…Od toho se odvíjí novodobý satanismus.Novodobým zakladatelem je Aleister Crowley, který učinil číslo 666 velmi populárním. Říkal o sobě, že je nejhříšnější a nejzvrácenější člověk na světě. Jeho motto zní: "Dělej, co chceš!" V roce 1912 vstoupil Crowley do německé tajné společnosti Ordo
Templi Orientis, v níž jako představitel její britské části proslul svou sexuální výstředností. V roce 1920 založil " Opatství Thelema ", které však bylo kvůli sexuálním orgiím zakázáno. Cílem jeho života bylo zničit křesťanství a nastolit satanismus. Tento akt však nebyl úspěšný. Jeho spisy studoval Anton Szandar LaVey a je zakladatelem oficiální satanské církve v Californii v USA a také autorem Satanské bible. Satanisty můžeme rozdělit do 3 skupin: a) veřejný satanismus-pouhé hraní a show, např LaVey a Crowley; b) čarodějnické skupiny:předkřesťanské náboženstí a příroda, bíla magie-dobro, černá magie-zlo; c) tvrdozrní satanisté: např. Sean Sellers-už jako malý vyvolával Satana a pil lidskou krev; zabíjejí lidi(děti, novorozeňata)

Jejich oběti jsou lidské i zvířecí. Věří, že jejich požitím se stanou silnějšími. Milují spojení sexu a utrpení. Satanisté mají vlastní svátky: 7.ledna-svátek sv.

Winebala-krvavý, zvířecí nebo lidská oběť. 17.ledna-Satanovy oslavy,při kterých jde o zneužití dívky ve věku7-17 let, zneužití anální, vaginální, orální; Takovýchto svátků mají 19 za rok.
Satanisté poslouchají metalovou hudbu, např. skupinu Slayer a jejich song Hell Awaits

Jejich poznávací znamení jsou např.: číslo 666, pentagram, hákový kříž, Neronův kříž, ke psaní používají tajná runová písma, píší zprava doleva, mezi sebou se poznávají tzv. rohatou rukou-paroháč. Jejich zákony:

Satanské devatero:
1)Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání.
2)Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky.
3)Satan znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam.
4)Satan znamená laskavost,k těm, kdo si ji zasluhují, nikoli lásku, vyplýtvanou na nevděčníky.
5)Satan znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře.

6)Satan znamená odpovědnost vůči odpovědným, nikoli péči o psychické upíry.
7)Satan znamená člověka jako pouhé zvíře, někdy lepšího, mnohem častěji však horšího než ti, kdo kráčejí po čtyřech, člověka, jenž se díky božskému, duchovnímu a intelektuálnímu vývoji stal nejzkaženějším zvířetem.
8)Satan znamená všechny tzv. hříchy, jelikož vedou k fyzickému, mentálnímu nebo emočnímu uspokojení.
9)Satan je nejlepším přítelem, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu.

Satanisté své zrádce zabíjejí.Je to velice atraktivní sekta pro mnohé, zvláště mladé lidi, ale je také velice nebezpečná.Se satanismem je velice úzce spjat vampyrismus a lykantropie,což jsou dnes všem známí upíři a vlkodlaci.Bývá tomu jest proto,že satanisti jsou většinou velice suroví a rádi pijí krev,či koušou druhé a jestliže by byl někdo,postižen nemocí vampyrismu či lykantropie,mohl by se mezi nimi snadno ztratit a nikdo by nevěděl o jeho nemoci,či psychickém
postižení.Satanismus je jako takový spjat se sexem,tzv. červenou magií.Při provozování takovéto magie je neúspěch,když muž dojde k vyvrcholení a ženě se to většinou nelíbí.Satanisté mají dva jazyky,kterými mluví.Prvním je latina,jelikož to byl jazyk vzdělaných lidi.Druhým jazykem je enochiánština,což je speciální satanský jazyk,který je satanisty velice střežen.Mluví jím často,avšak málokoho ji učí.Satanisté uctívají nejen satana,ale i Baala,Beliaha a Balzaka.Tito páni podsvětí znázorňují 4 různé magie.Voda,oheň,země,vzduch.Pak existují ještě odrůdy magií,jako krvavá magie,či nekromancerství.Satanisté často nesnáší slunce,bývají uzavření do sebe a velice často ovládají satanské bojové umění,které má za cíl jediné-zabít.Při tomto umění se satanista cvičí různé techniky (i vojenské),které zasahují citlivá místa (např. zrak,sluch,srdce,mozek,hlavu) a během 5 vteřin dokáží naprosto pacifikovat člověka.Styl muziky satanismu je ghotic muzika,heavy metal,či extréme heavy metal.Tyto skupiny často zpívají o smrti,utrpení,či nenávisti vůči ostatním lidem.Pro satanisty jsou lidé jen něco jako plevel a oni sami se stydí za to,že jsou lidmi.Jsou

často až apatičtí.Sekty satanismu se rozdělují na dva typy.Klasicka sekta tak,jak ji známe a sekta jako klan.V klanové sektě vládne monarchie,čili nějaká královna/král,který má moc v tomto klanu-sektě.Z takovéto sekty se dá odejít a tresty nejsou až tak přísné.Po ČR je přes 100 klanů (v Ústí např. Klan Černé Růže,či Krvavý Bojovník).V klanech se dává za úkol být dokonalejším člověkem.Umět se bránit,být intelektuálně povznesen,má však některé rituály společné se sektou,hlavně krvavou magii a nekromancii.A na závěr,klasická ukázka řeči v enochiánštině (převzato z krvavého Rituálu smrti): Es numine dei nostri.De fai k´stie fay Baal,de fai satie Balzak!Ur´sai!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lež

(David, 14. 4. 2012 19:49)

No to snat nemyslíš vážně.Zajímalo by mně kde si nastudovala tendle materiál.Nebo sis to vymyslela abys haněla pravdu?Níčíš něco co se spousta lidí na celém světě snaží uvést na správnou cestu.Satanismus je byl a bude vždycky jenom jeden.Satanisti co vražděj a ubližujou všemu kolem sebe a ničej přírodu nejsou Satanisti ale blbci,tupci,vrazi atd.Satanskou bibli si asi nečetla nebo si jí vůbec nepochopila a jenom si opsala to devatero.Satanismus je docela složitá filozofie a magie.Člověk musí studovat bádat skoumat a vyvíjet se.Satanistou se člověk nemůže stát ze dne na den jako katolíkem.Satanismus znamená hlavně vědět ne jenom věřit.

Re: Lež

(Kadaver, 17. 2. 2015 18:22)

No ... Jak Vidíte tak si lidé udělali více druhů SATANISMU ... A ten ( podle mě správný ) druh byl okraden o jeho tajemnější stránky ... Ale ty brutální stránky schovali a říkali že to nepatří do SATANISMU.... Prostě to co psal La Veye není SATANISMUS .... Jsou to jen jeho útržky... Říkáte, že to co napsala tato dívka je hloupost? Já si myslím že má trochu pravdu ... Takové '' základní informace'' ne nijak skvěle napsané ale ujde to :) ... Máte našeho Pána SATANA reprezentovat ... Nebo si Myslíte že ne?

Re: Lež

(Kadaver, 17. 2. 2015 18:43)

A ještě jenom... Vy jste četl Satanistickou bibli? Mohu se zeptat kdo ji sepsal??? La Vey?

Re: Lež

(Satyr, 28. 12. 2017 19:04)

Konečně je tu nějaká pravda která zahřej, už jsem mysle, že se společnost zbláznila a je plná pokritců a ovcí které věří lžím z bible, díky Ti Ave

Tvůj článek je lež.

(krávo jedna pokrytecká..., 20. 3. 2011 8:15)

Jde vidět že o Satanismu nic nevíš a že jsi zde (jako již mnozí) majestát satanismu spálila na padrť. Přesně takoví idioti jako ty přispívají k tomu aby se na nás lidé nadále dívali skrze prsty, a podle mě naprosto zbytečně. Zkopíruji sem svoje odstavce co jsem napsal do jisté diskuze na FB(nechce se mi to znovu přepisovat):


Pokud je Satan otec všech lží a zla, tak napsal bibli a stvořil křesťanství
(Martin, 20. 3. 2011 7:59)

Občas se zaobírám tím jak moc je špatné být křesťanem. Války ve jménu Boha, inkvizice, odpustky, potlačení života. Děti jsou znásilňovány kněžími, které celibát dohnal k šílenství a takovým hnusným věcem.
Kdysi jsem viděl proslov pana Ch. Hitchense. Zmínil se o odsouzení jeho dobrého přítele katolickou církví.
Cituji: O...ni ho za jeho přirozenost. Nemůže být členem církve, protože se prý narodil v hříchu. Není odsuzován za to co dělá, ale za to co je. Jsi dítě stvořeno k obrazu Božímu; Ne nejsi, jsi buzerant! A nemůžeš být členem církve a dostat se do nebe.
-Je to hnusné a nelidské. A to určitě neříká jen Hitchens. Nesnažím se nikoho kopírovat. Říkám jen co je pravda a počítám že každý který umí přemýšlet se mnou bude souhlasit.

Jasně, když tímhle budu argumentovat křesťanovi tak se buď urazí a zbaběle uteče jak jsem již zažil, anebo řekne: Ale to co dělala a dělá církev za sviňárny není podstatné! Podstatný je Bůh. Neohlížej se na to co dělají lidi ale věř jen Boh...u, v jeho lásku a milosrdenství..
-Jasně kreténe! Hlavně že v bibli se píše jak náš milující Bůh nechal povraždit své nepřátele co mu stáli v cestě (které by měl z principu milovat), stejně jako seslání potopy a dalších podobných hovadin. Ale pokud mi chceš se svým Bohem nastrkovat desatero, které ničí a rozkládá život na padrť, tak táhni do hajzlu I s tou tvojí Boží láskou a pravdou!

A pár měsíců zpět papeži NÁHODOU došlo že by se nakonec gumy používat mohly, protože ony vlastně chrání před AIDS! Vatikán učinil objev nám známý již po dlouhou dobu!
Vypadá to, že Benedikt XVI. buď dostal kapavku a nebo se mu zčista jasna d...ostala do rukou knížečka sexuální výchovy!
Zde jde krásně vidět jak obrovský problém křesťanství je. Vždyť má vůbec potíže držet krok s tím, co lidé považují za naprosto normální.
Křesťanský život v kostce?- TOHLE: To nesmíš, To nesmíš, To nesmíš, Opovaž se nebo tě Bůh či Bůh Jehova na svém korábu provrtá svým ptákem. Jehovisté i Křesťani se přou o to zda jsou ti, či oni těmi pravými křesťany. Jednou jsem četl jejich škvár zvaný Probuďte se!
Hned první článek co jsem si přečetl mě rozesmál:
PROČ JE NA SVĚTĚ STÁLE ZLO? ZNÁME ODPOVĚĎ!
Bůh stvořil nebe a zemi atd... Svrhnul Satana z nebes který sem přivodil smrt a hřích, atd...
Zlo na světě stále existuje neboť po celý věk života Země se Satanem probíhá soudní proces. Satan se však stále odvolává a proto zlo stále trvá. Víme však, že přijde den, kdy bude Satan odsouzen a zničen.
-Tenhle primitivní článek mě opravdu rozesmál (a samozřejmě nasral). Už jen to ubohé ''vysvětlení'' proč je zde stále ''zlo'' A co je to vlastně zlo? Každý konáme dle svého dobra. Vidím v jaké trapné iluzi Jehovisté a Křesťané žijí, že žijou ze sebeklamu. Tahle vyznání jsou pro lidi se slabou inteligencí a neschopností stát oběma nohama pevně na zemi.

docela dobry clanek

(David, 30. 6. 2011 17:38)

je videt ze o krestanstvi nic nevis a jehovi nejsou krestani ani katolici ty nic nevis nedivej se na lidi ze farar je buzerant pedofil nebo co tady pises a jak krestani zijou ale jak zil jezis kristus bozi syn svatym zivotem bez hrichu ale kdibys znal bozi slovo tak bys vedel ze delat a zit vhrichu je daleko lepsi nez podle toho jak to chce buch nic nevis a co tady napsala ta holka je urcite pravda satanisti jsou porazeni jezis je vitez

Re: docela dobry clanek

(Martin, 4. 7. 2011 8:25)

Proč jsem tedy na té jejich strážné věži viděl napsáno: Přidejte se k pravým křesťanům- Svědkům Jehovovým?!
A nemůžeš říct nic, já vím o křesťanství dost. Bibli jsem četl (kolikrát byla upravená a přepsaná) S ohledem na to kolik je tam slátanin je to celkem dobrá pohádka která oblbuje zástupy po 2000 let. Jsi zaslepený chudák. Slyšel jsem jednou jak jeden kněz kázal: Kdo miluje více své rodiče nežli Boha, bude hořet v pekle.. - Tohle je vaše víra- jen na každého poukazovat a odstrašovat, prostě člověka zapudit aby z něj byla poslušná TUPÁ ovečka (jako vy) sypající peníze do kasičky. Ano, bylo odhaleno mnoho pedofilních kněží- Některým grázly jen přeložili do jiné vsi aby mohli váš mor šířit dál. A pokud souhlasíš s tím co sem napsala ta blbá nána co o Satanismu nečetla ani list stejně jako ty, tak jde vidět že jste jen ignoranti postrádající tu nutnou dávku inteligence. Protože jestli je to co ona napsala pravda a to co já jsem napsal lež, tak pokud je Ďábel otcem všech lží, tak napsal bibli a svořil jeden z nejvražednějších kultů na světě- Křesťanství. A o tom jak žil Kristus..? Ty to víš? Jistě- máš bibli! Nejsvatější knihu na světě, kterou inkvizice strašila vše okolo: Nebudeš věřit?- Dobře, popravte ho! A prosím nepoučuj mě o tom zda to dělali lidi nebo Bůh. Nejhorší na tom je, že ty životy, víc životů než co zničil Hitler povraždili ve jménu Božím! Tímto uzavírám diskuzi, protože tvá slova jsou slova křesťana, která pro mě nemají sebemenší význam. Znám jednoho mého přítele- Je to mistr Satanismu, Okultismu a filozof.. ví toho víc než 20 takových jako jsem třeba já. Všechny převálcoval. A samozřejmě- Křesťani mazali jeho příspěvky, blokovali ho, (a to nepíše vulgárně, nikdy!) protože zkrátka nemají co říct, nedokáží unést pravdu, nedokáží totiž nic než se sehnout pod bič jejich krutého pána a celý život breptat. GOOG NIGHT WEAK SIDE!

Satyr

(Satyr, 28. 12. 2017 18:57)

NENÍ CO DODAT snad jen co bůh spojil, člověk nerozlučuj. Tak nevím, ale tenhle blábol mi je stejně cizí jako křesťanství, já jakožto zrozencem v pentaklu devítek, jsem onehdá nebyl vpuštěn do kostela na mši a když jsem se ženil, toužili rodiče pos vadbě v kostele, zase mne tam nechtěli vpustit se slovy "nejsi zde vítán a tyto dveře od chrámu božího Ti zůstanou uzavřeny", tak kurva kde to sme, co bůh a.t.d. asi nebude pro mě, každopádně, stejně těm lžím nevěříma křesťanství je mi víc než cizí, raděj věřit v satana než ve lži v bibli . . . .

Pozor na pravdu!!

(Davide mam te rad!!!, 6. 3. 2014 11:45)

To co pise David ne ze je jen pravda pravdouci ale co se tyce (Boha!- a Satana!) Takze vam mohu povypravet neco coje tomu podobny a bude to pravda v pravde. Satanicek??? Ten??? Ten uz je davno mrtvy a porazeny!!!! nebot Jezis Kristus tenkrat pred 2000 lety ho 33 let jen porazel a porazel! Satanicek nemohl rozdejchat ze Buh Otec sestoupil na zem ato v Jezisi v nasem Panu. Uz kdyz mel Jezis 33 let a modlil se v Gecamanske zahrade tak ubohej Satanicek se ptal Jezise: kdo jsi?? Myslis si ze tohle velke brime dokazes snest? A Jezis Satana porazyl svym umucenim a svou smrti na vyteznem krizi ktery satanisti nesnasi uz jen proto ze vedi ze Jezis Kristus je vytez a ze at satanisti delaji co delaji stejne nase duse nikdy do pekla nedostanou!!! Vim tohle uple presne!! Verimze satanisti maji nad nami moc nas ucinit ubohim a nemocnimi protoze nas neustale proklinaji a pokousi se nas svest na cestu drog a vse co ktomu patri. Ja nevim jak definovat lepe ale ale Budu se k tomu vyjadrovat porad stejne az do me smrti ato tak ze Milovaneho Jezise kriste syna vecneho Boha Otce Stvoritele vseho a celeho sveta budu milovat tak jak nas to nwucil kdyz byl nazemi. Vim toho mnohem vic a znam i spoustu zbrani jak se samotnemu Satanovi postavit! Matka Bozi Panna Marie je toho dukazem nebot verim a vim to ze Maria Satana porazi kazdy mesic v roce kdyz vejde do samotneho pekla spolu se SV. Michaelem Archadelem kdy si jdou pro ubohe trpici duse ktere Satan stahnul sebou do pekel a myslel si ze mu zustanou na veky!! Ale ale vim ze vsechny duse ktere se ocitnou v pekle a jsou tam jen kuli tomu ze je Buh zkousi tak verim ze Kristus tyhle duse miluje mnohem vic nez si clovek dokaze jen predstavit. Ja sam mam peklo jisty to vim take a vim ze budu muset snaset bolest kterou mi Satan pripravilmou vlastni vinou!! Opustil sem Boha Krista! A to jsem nemel! Ale verim ze matka Bozi si jednoho dne pro mne prijde a vezme mne vzhuru ke Kristu Krali k Jezisi a tam se pak memu milovanemu Bohu Jezisi omluvim a poprosim ho o odpusteni a on mne prijme ksobe.! Nechtel sem ti takhle rozebrat ale chtel jsem poukazat nato jak moc je mocny nas milovany BUH JEZIS KRISTUS SE SVOU MILOVANOU RODINOU! KAZDA DUSE KTERA POCHAZI OD BOHA! MUZE BIT ZKAZENA A BOHU PRATIVNA ALE NIKDY JI BUH NEOPUSTI ALE JEN DOPUSTI! I TEN NEJVETSI HRISNIK COZ SE ZANEJ POVAZUJI MA U BOHA JISTE ODPUSTENI A ZACHRANU Z PROPAST PEKELENE! TAKZE JAK VERIM JA! SATAN JE MRTVY!!!!!! A NIKDY NAS NEDOSTANOU JAK RIKAVAL VYVOLENY MICHAEL JACKSON! NIKDY NAS NEDOSTANOU PROTOZE VERIME V JEZISE KRISTA A TO STACI KTOMU ABY NASE DUSE BYLI SPASENY! ZACHRAN SE KDO MUZE JESTE NENI POZDE NA OBRACENI SE BOHU K JEZISI. K BOHU PRAVEMU A ZIVEMU JEHOZ VITEZTVY NAD SATANEM JE FAKTEM! NIKDY KRISTA NEOPUSTIM AT SE SENNOU DEJE COKOLIV! NIKDY NAS NEDOSTANOU NEZAPOMENTE DUVEROVAT KRISTU NASEMU PANU. BUH SNAMI SE VSEMI NAPORAD. MAM RAD KAZDEHO KDO MILUJE KRISTA! POSTAVIM SE PROTI KAZDEMU KDO UCTIVA SATANA A UBLIZUJE LIDEM KTERI JSOU NEMOHOUCI. NEBOT SATANICEK SI DOVOLUJE JEN NA SLABE. A VSECHNY JEHO DEMONI JSOU PRO MNE JEN ROZMAZLENY SMRADI KTERI JEN PACHNOU SYROU A HNUJEM. SATANISMUS BRZY SKONCI NEBOT JESIZ KRISTUS PRIJDE OPET NA ZEM A VSE ZMENI A UCINI NOVE NEBE! VEJMENU JEZISE KRISTA SE ZRIKAM VSEHO ZLA A VSE CIM SE PISNI! TOTO SI RIKEJTE NEUSTALE PAK NAD VAMI NEMA ZADNOU MOC. ZBOHEM.

Pozor na pravdu!!

(Davide mam te rad!!!, 6. 3. 2014 11:46)

To co pise David ne ze je jen pravda pravdouci ale co se tyce (Boha!- a Satana!) Takze vam mohu povypravet neco coje tomu podobny a bude to pravda v pravde. Satanicek??? Ten??? Ten uz je davno mrtvy a porazeny!!!! nebot Jezis Kristus tenkrat pred 2000 lety ho 33 let jen porazel a porazel! Satanicek nemohl rozdejchat ze Buh Otec sestoupil na zem ato v Jezisi v nasem Panu. Uz kdyz mel Jezis 33 let a modlil se v Gecamanske zahrade tak ubohej Satanicek se ptal Jezise: kdo jsi?? Myslis si ze tohle velke brime dokazes snest? A Jezis Satana porazyl svym umucenim a svou smrti na vyteznem krizi ktery satanisti nesnasi uz jen proto ze vedi ze Jezis Kristus je vytez a ze at satanisti delaji co delaji stejne nase duse nikdy do pekla nedostanou!!! Vim tohle uple presne!! Verimze satanisti maji nad nami moc nas ucinit ubohim a nemocnimi protoze nas neustale proklinaji a pokousi se nas svest na cestu drog a vse co ktomu patri. Ja nevim jak definovat lepe ale ale Budu se k tomu vyjadrovat porad stejne az do me smrti ato tak ze Milovaneho Jezise kriste syna vecneho Boha Otce Stvoritele vseho a celeho sveta budu milovat tak jak nas to nwucil kdyz byl nazemi. Vim toho mnohem vic a znam i spoustu zbrani jak se samotnemu Satanovi postavit! Matka Bozi Panna Marie je toho dukazem nebot verim a vim to ze Maria Satana porazi kazdy mesic v roce kdyz vejde do samotneho pekla spolu se SV. Michaelem Archadelem kdy si jdou pro ubohe trpici duse ktere Satan stahnul sebou do pekel a myslel si ze mu zustanou na veky!! Ale ale vim ze vsechny duse ktere se ocitnou v pekle a jsou tam jen kuli tomu ze je Buh zkousi tak verim ze Kristus tyhle duse miluje mnohem vic nez si clovek dokaze jen predstavit. Ja sam mam peklo jisty to vim take a vim ze budu muset snaset bolest kterou mi Satan pripravilmou vlastni vinou!! Opustil sem Boha Krista! A to jsem nemel! Ale verim ze matka Bozi si jednoho dne pro mne prijde a vezme mne vzhuru ke Kristu Krali k Jezisi a tam se pak memu milovanemu Bohu Jezisi omluvim a poprosim ho o odpusteni a on mne prijme ksobe.! Nechtel sem ti takhle rozebrat ale chtel jsem poukazat nato jak moc je mocny nas milovany BUH JEZIS KRISTUS SE SVOU MILOVANOU RODINOU! KAZDA DUSE KTERA POCHAZI OD BOHA! MUZE BIT ZKAZENA A BOHU PRATIVNA ALE NIKDY JI BUH NEOPUSTI ALE JEN DOPUSTI! I TEN NEJVETSI HRISNIK COZ SE ZANEJ POVAZUJI MA U BOHA JISTE ODPUSTENI A ZACHRANU Z PROPAST PEKELENE! TAKZE JAK VERIM JA! SATAN JE MRTVY!!!!!! A NIKDY NAS NEDOSTANOU JAK RIKAVAL VYVOLENY MICHAEL JACKSON! NIKDY NAS NEDOSTANOU PROTOZE VERIME V JEZISE KRISTA A TO STACI KTOMU ABY NASE DUSE BYLI SPASENY! ZACHRAN SE KDO MUZE JESTE NENI POZDE NA OBRACENI SE BOHU K JEZISI. K BOHU PRAVEMU A ZIVEMU JEHOZ VITEZTVY NAD SATANEM JE FAKTEM! NIKDY KRISTA NEOPUSTIM AT SE SENNOU DEJE COKOLIV! NIKDY NAS NEDOSTANOU NEZAPOMENTE DUVEROVAT KRISTU NASEMU PANU. BUH SNAMI SE VSEMI NAPORAD. MAM RAD KAZDEHO KDO MILUJE KRISTA! POSTAVIM SE PROTI KAZDEMU KDO UCTIVA SATANA A UBLIZUJE LIDEM KTERI JSOU NEMOHOUCI. NEBOT SATANICEK SI DOVOLUJE JEN NA SLABE. A VSECHNY JEHO DEMONI JSOU PRO MNE JEN ROZMAZLENY SMRADI KTERI JEN PACHNOU SYROU A HNUJEM. SATANISMUS BRZY SKONCI NEBOT JESIZ KRISTUS PRIJDE OPET NA ZEM A VSE ZMENI A UCINI NOVE NEBE! VEJMENU JEZISE KRISTA SE ZRIKAM VSEHO ZLA A VSE CIM SE PISNI! TOTO SI RIKEJTE NEUSTALE PAK NAD VAMI NEMA ZADNOU MOC. ZBOHEM.

Re: docela dobry clanek

(Chose, 21. 10. 2015 0:49)

AHOJ DAVIDE ANO MAS OPET PRAVDU ... MOC RAD BYCH SE STEBOU NEJAKYM SPUSOBEM SEZNAMIL. DEJ VEDET BUDU CEKAT ODP. CHOSE

Re: docela dobry clanek

(David, 14. 4. 2017 22:54)

Co to meleś za hovna tvl kdyby Ježíš žil tak by se poblil z toho co lidi jako ty z něj udělali

Re: Tvůj článek je lež.

(Petra, 29. 1. 2014 19:43)

Myslím že každý at si tady napíše co chce,ale myslím že křestané jsou daleko horší než satanisté at jsou kdekoli....To že někdo spáchal vraždu ve jménu zla je jen jeho obhajoba....vrahové jsou ti ve Vatikánu....to je muj názor....Viz. Hon na čarodějnice kde se mučily a vraždily lidé jen na základě pouhých udaní nebo proto že církev chtěla jejich majetek...Další věc proč chce Křestanská církev majetek???Přece by měli žít podle bible ne????Proto si myslím že Satanismus není tak zlý...

Re: Tvůj článek je lež.

(Satyr, 28. 12. 2017 17:28)

Pravdu díž, lži kolem křesťanství. Nejsem vyznavačem Islámu, ale srovnejme si to všichni v hlavě kolik lidí bylo vyvražděno ve jménu křesťanství jen, protože seveřani a jiné pohanské národy nechtěly hlásat křesťanskou víru, proč kolik dokumentů bylo o tom jak nějakej misionář kdesi v pralese hlásal křesťanskou víru a ty pohanský kmeny se snažil převest na víru v boha a v Krista. Já říkám raději budu čestnej satanista než falešnej a pokriteckej křesťan. Sice jsem křtěnej, ale můj bůh to není, necítím ke křesťanství žádné pouto a nespojuje mne nic se lží, kterou nám cpou pomocí bible. Když jsem byl mladej libila se mi myšlenka rytířů, křižáků a podobně než jsem ovšem později pochopil, že se jednalo o vyvražďování lidí pro jejich vlastní víru. V něco bych možná i věřil, ale bůh to není cítím se jako pohan a táké tak jednám, jsem li satanista, protože mi je bližší satanské devatero než křesťanské desatero, tak jsem satanista. K mojí vlastní osobě se vážou i jiná fakta spojená se satanismem a to jsou čísla, v mém datu narození jsou obsaženy tři devítky 29.9.1977, a pokud bych bral devitku jako simboliku ve spojení pěti, za lomítkem ve spojení mám také devítku a nebožka bába mi tenkrát tvrdila, že v před večer dne kdy jsem se narodil bylo nebe temně rudé až krvavé a narodil jsem se v devět večer. Tedy pětice devítek je stejně jako pětice šestek spojením čísel v pentaklu něčím na co jsem ještě nepřišel, ale vím co vím, že mne ani nechtěli vpustit do kostela na mši sice jsem se tam vkrdl, ale nakonec jsem utekl, cítil jsem jak hořím. Po delším pátrání jsem se dozvěděl, že s takovým číslem se rodí splozenec, zatím se tak necítím, ale pociťuji, že jsem tu jaksi na víc, tak tedy Ave . . .

NEVĚDOMOST-LIDSKÁ HLOUPOST

(MOONDARK, 2. 8. 2013 12:42)

Přesně takhle vznikají lži,které vzbuzují nenávist.Ale Za 2000 let těchle lží,vražd a upalování lidí ve jménu boha se ani nedivím,že někdo může napsát takovou sračku.Dám ti jednoduchou otázku a čekám na odpověd.
Kolik lidí zemřelo,kolik civilizací zaniklo,kolik se vedlo válek ve jménu boha a kolik ve jménu Satana?

Re: NEVĚDOMOST-LIDSKÁ HLOUPOST

(Deff, 1. 11. 2013 0:51)

Bůh kterého znám já s válkama a zánikem civilizací, tak nemá nic společného... prosím už si to intelektualove konečně uvědomte že za všechno zlé co se kdy na tomhle světě stalo a a stane může jedině to samé zlo které bylo vyhnáno z ráje či nebe. lidi co říkaji že lidi jsou hovna pro mě žádní lidi nejsou.

Re: Re: NEVĚDOMOST-LIDSKÁ HLOUPOST

(souhlasim stebou! , 6. 3. 2014 17:47)

To co pises,pises správně! Války,nemoce,a rozpad rodiny dělá opravdu jen to Zlo které Ježíš Kristus spoutal retezi a otěže i už před 2000 lety. Satan může za vše co udělal zde na zemi a proto věřím ze se blíží konec Satanismu,konec veškerého zla a vše čím se Smradlavej Satanicek písní. Věřím také i vtom ze se ubohej Satanicek pokouší všemi způsoby přijít nato jak stě druhé Božské prohry ven. A všechny jeho rituali,a jeho zmocněnci, sily pekelné budou svrženy sním a navždy budou zatraceny a nikdy už jim Buh nedovolí konat zlo!!!!!!!Démonů je spoustu a věřte mi ze maji nad každým znáš urcitou moc, ale ten kdo věří ze Ježíš zemřel jen kuli nám a nechá se pokřtít v jeho jmenu, tak pak ma vijmecny obrany Božský štít který démon ani Satanovo mocnější syli nikdy nepremuzou-tak se nikdy Kristu nevyhibejte, ale naopak! hledejte ho a vedte své milované děti po jeho cestách neboť jen Ježíš Kristus je pravda,cesta, život, a věčné světlo a věčná dokonala láska. Satan je mrtvý!!!! A vždycky bude! To Ježíš ho zabyl! Jen kuli nám aby nám nemohl nikdy ubližovat,mučí, tyrat a zotrocovat! Pozor si dávejte hlavně na každý Svuj krok který uděláte neboť pekelnici jsou vedle vas a maji za úkol vas svést ke smrtelnému hříchů,a ma za úkol rozdělovat rodiny od sebe jen proto aby vas mohly za prodat peklu! Nikdy toto nedopuste! V pekle se vám určité nebude libyt. Je tam bolest kterou jen tak nevydrzite! Je tam smrad ktery je nejhorší co jste mohli kdy ucitit! Je tam spoustu hluku a nářků ubohých zatracenych duši. A verta mi ze zatracene duše vodou jen ty, kdo zaprodal duši ďáblu sluzebnikovi Satana! Jsou to: satanisti,zednáři,a všichni kdo si peklo zaslouží. To Božské nebe je radost jen pozřít natož se v něm ocitnou a společně s Ježíšem Kristem v něm žít. Nedokazete si představy jak moc krásné je nebe a vše co v něm je. Jezis je jediná naše cestě po které musíme kráčet abychom se k němu dostali. Můžeme už ted společně všechny Satanova propasti,a plány překazit. Pokud to tak neučinime, může nás to stát spoustu bolesti. Pojďme spolecne porazit Satanovo plány!!!!! Matka Bozi Panna Marie ta nás může opravdu vest k boji proti němu a Satanicek tak pak nebude MIT nad lidskou duši vůbec žádnou moc!!!! Najdete si na Yutob. Poselství Panny Marie a patře té po čerstvých poselstvy které nám dává. Nezapomeňte ze Satan je mrtvý, a všichni Satanisti sním. Amen pravím vám! Prostě matku Bozi ona vám ve všem pomuze říkám vám to ze své zkušenosti ona je premila matka nás všech. Bůh snami.

Re: Re: Re: NEVĚDOMOST-LIDSKÁ HLOUPOST

(Satan, 25. 3. 2014 0:48)

Ty si pěkně vypatlaný!!Ja som Satanista cez 20 rokov a väčšie sračky čo to napísala som ešte nečítal...A ty tiež píšeš pekné sračky!!Ježiš zviazal války??Tak preto jeho nohsledi zabíjali po dlhé stáročia nevinné obete??Preto jeho nohsledi upaľovali a znásilňovali??

Re: Re: Re: NEVĚDOMOST-LIDSKÁ HLOUPOST

(Satyr, 28. 12. 2017 18:42)

Ty sračky se fakt nedaj číst, kurva lidi rozum do hlavy, Satan je údajně padlej anděl vyhnanej z ráje a takový ty keci kolem, proč řešíte víru v lež kterou nám cpou pomocí bible a lživejch žvástů kolem. Asi by jste měli začít věřit v toho jež nesmíme vyslovit, kurva proberte se. Kříž s osikového dřeva na něm krystus přibitej hřeby a zabit pomocí kopí. No tak myslete hlavou, ukřižován a z mrtvých vstaní, jak se může stát s kopí jež usmrtí Krista kopí osudu a jak může krev na hřebech kterými byl přibit považována za posvátnou krev pána všemohoucího když těch hřebů bylo víc. Asi tam šel nějakej strejček a řekl "hele těmito hřeby byl přibit Kristus a já je našel, ta krev bude posvátná, rozum do hlavy rozumradové, jsou to všechno jen lži a věřit v to je jako věřit, že se ze mě zítra stane miliardář jen tak z bůdarma, ale ruku na srdce stane li se, že se zítra probudím a na účtě mi přistanou miliardy začnu věřit v boha, nebo snad v satana. Věřte či nevěřte, já věřím, ale bůh to není a co se týká satana je mi mnohem blíž . . . .

Re: Re: NEVĚDOMOST-LIDSKÁ HLOUPOST

(cHOSE, 21. 10. 2015 0:44)

PRITELI SOUHLASIM STEBOU JE TO PRESNE TAK JAK TO SKRACENE DEFINUJES. BUH NEMA NIC SPOLECNEHO S VALKAMI, A ANI S NEMOCEMI.... NEMOC CLOVEKA JE KLETBA ZLICH LIDI I NELIDI. TO SATANISTE KTERI JSOU DO OPRAVDY S POJENY ZE SATANEM NAM VELICE UBLIZUJI TAK, ZE MAME NESKUTECNE NEMOCE. TĚLO NAM ZNIČIT MUZOU NE ZE NE, ALE DUŠI ZNIČIT NIKDY NEMUZOU....... jEZIS ZVITĚZIL A TIM PADEM NEMA CO K TOMU DODAT. SNAD JEN TO, ZE MIT RAD, ZNAMENA MILOVAT. A MILOVAT ZNAMENA LASKA. A LASKA POCHAZI OD bOHA NEBOT ON JE NESKUTECNA LASKA. JE LEPSI MILOVAT A POMAHAT, NEŽ NENAVYDĚT, A ŠKODIT. KAZDY CLOVEK MOC DOBRE VI JALA TA PRAVDA O ZIVOTE JE, ALE SPOUSTA LIDI NEVI CO JE PO SMRTI CEKA.... TO JE VELMI NEBEZPECNE PRO NASE DUSE, A NASE RODINY. NEPOCHOPIM TY HLOUPE KECI O TOM, ZE MI NEVIME CO JE SATANISMUS, ATD. LIDI, JE JEN JEDNA JEDINA CESTA ,A TO JE CESTA PRVDY A LASKY. BUH VAM VSEM ZEHNEJ AMEN